PYQ50-72WS05
Numărul produsului DigiKey
285-PYQ50-72WS05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYQ50-72WS05
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 6A 14V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PYQ50-72WS05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
83%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Pachet/cutie
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,28" L x 1,45" l x 0,50" Î (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
6A