PYH200-72WS15
Numărul produsului DigiKey
285-PYH200-72WS15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYH200-72WS15
Descriere
DC DC CONVERTER 15V 200W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 13,5A 14V - 160V Intrare
Modele EDA/CAD
PYH200-72WS15 Modele
Putere (wați)
203 W
Prod.
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
13,5A