PYH200-72WS12
Numărul produsului DigiKey
285-PYH200-72WS12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYH200-72WS12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 200W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 16,7A 14V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PYH200-72WS12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
200 W
Prod.
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
16,7A