PXG-M20-48WD12
Numărul produsului DigiKey
285-PXG-M20-48WD12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXG-M20-48WD12
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 833mA, 833mA 18V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PXG-M20-48WD12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
20 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
88,5%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
1,60" L x 1,00" l x 0,40" Î (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
833mA, 833mA