PXG-M15-24WS15
Numărul produsului DigiKey
285-PXG-M15-24WS15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXG-M15-24WS15
Descriere
DC DC CONVERTER 15V 15W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 1A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
PXG-M15-24WS15 Modele
Putere (wați)
15 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,60" L x 1,00" l x 0,40" Î (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Curent - Ieșire (Max)
1A