PXD60-48WS3P3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK-Lambda
În stoc: 0
Fișă de date
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 12A 18V - 75V Intrare
PXD60-48WS3P3
Numărul produsului DigiKey
285-PXD60-48WS3P3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD60-48WS3P3
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PXD60-48WS3P3 Modele
Putere (wați)
40 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Curent - Ieșire (Max)
12A