PXD60-24WD24
Numărul produsului DigiKey
285-PXD60-24WD24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD60-24WD24
Descriere
DC DC CONVERTER +/-24V 60W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 24V -24V – – 1,25A, 1,25A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
PXD60-24WD24 Modele
Putere (wați)
60 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
-24V
Curent - Ieșire (Max)
1,25A, 1,25A