PXD40-24WS48
Numărul produsului DigiKey
285-PXD40-24WS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD40-24WS48
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 40W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 833mA 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
PXD40-24WS48 Modele
Putere (wați)
40 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Curent - Ieșire (Max)
833mA