PXD40-24WD12
Numărul produsului DigiKey
285-PXD40-24WD12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD40-24WD12
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 1,666A, 1,666A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PXD40-24WD12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
40 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
1,666A, 1,666A