PXD-M30-48WS05
Numărul produsului DigiKey
285-PXD-M30-48WS05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD-M30-48WS05
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 30W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 6A 18V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
PXD-M30-48WS05 Modele
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Curent - Ieșire (Max)
6A