PXD-M30-48WD05
Numărul produsului DigiKey
285-PXD-M30-48WD05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXD-M30-48WD05
Descriere
DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 5V -5V – – 3A, 3A 18V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
PXD-M30-48WD05 Modele
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
86,5%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
-5V
Curent - Ieșire (Max)
3A, 3A