PXCM1024WD05A
PXCM1024WD05A
PXC-M10-24WD05-A
Numărul produsului DigiKey
285-PXC-M10-24WD05-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXC-M10-24WD05-A
Descriere
DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 5V -5V – 1A, 1A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PXC-M10-24WD05-A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A, 1A
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
OCP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 6 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)