PXC-M03-24WS3P3-A
Numărul produsului DigiKey
285-PXC-M03-24WS3P3-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXC-M03-24WS3P3-A
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 1A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
PXC-M03-24WS3P3-A Modele
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Putere (wați)
3 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Eficiență
82%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)