PH600A280-24
TDK-Lambda PH-A Series
PH600A280-24
Numărul produsului DigiKey
285-PH600A280-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH600A280-24
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 600W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 25A 200V - 425V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PH600A280-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
25A
Prod.
Putere (wați)
600 W
Serie
Tensiune - Izolație
3 kV
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
93%
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)