PH300A280-5/T
Numărul produsului DigiKey
285-PH300A280-5/T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH300A280-5/T
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 60A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH300A280-5/T Modele
Putere (wați)
300 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
60A