PH300A280-48
Numărul produsului DigiKey
285-PH300A280-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH300A280-48
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 6,3A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH300A280-48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
6,3A
Serie
Putere (wați)
300 W
Ambalaj
Tub
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Eficiență
92%
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)