PH300A28028
PH300A28028
TDK-Lambda PH-A Series
PH300A280-28
Numărul produsului DigiKey
285-PH300A280-28-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH300A280-28
Descriere
DC DC CONVERTER 28V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 28V – – – 10,8A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH300A280-28 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10,8A
Serie
Putere (wați)
300 W
Ambalaj
Tub
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)