PH300A280-12/T
Numărul produsului DigiKey
285-PH300A280-12/T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH300A280-12/T
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 25A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH300A280-12/T Modele
Curent - Ieșire (Max)
25A
Serie
Putere (wați)
300 W
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)