PH150A280-24
Numărul produsului DigiKey
285-PH150A280-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH150A280-24
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 6,3A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH150A280-24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
6,3A
Serie
Putere (wați)
150 W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 1,46" l x 0,50" Î (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)