PH1200A280-36/T
Numărul produsului DigiKey
285-PH1200A280-36/T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH1200A280-36/T
Descriere
DC DC CONVERTER 36V 1200W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 33,4A 200V - 425V Intrare
Modele EDA/CAD
PH1200A280-36/T Modele
Putere (wați)
1.202 kW
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
94%
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Pachet/cutie
Bloc integral
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc integral
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
33,4A