PH1200A280-12
Numărul produsului DigiKey
285-PH1200A280-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH1200A280-12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 1200W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 100A 425V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PH1200A280-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
100A
Serie
Putere (wați)
1,2kW
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
94%
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V