PH100A280-5
Numărul produsului DigiKey
285-PH100A280-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PH100A280-5
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 20A 200V - 425V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PH100A280-5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
100 W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Modul izolat
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Eficiență
86%
Tensiune - Intrare (Max)
425V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire 1
Pachet/cutie
Modul 8-DIP, Bloc 1/4
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 1,46" l x 0,50" Î (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)