PFH500F-28-100-R
Numărul produsului DigiKey
285-2935-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFH500F-28-100-R
Descriere
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 28V – – – 18A 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFH500F-28-100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
504 W
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Bloc triunghiular
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,40" l x 0,53" Î (101,6mm x 61,0mm x 13,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
28V
Agenție de aprobare
CE, cURus, VDE
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
0,15%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
0,1%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
18A