PFE700S-48 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
TDK-Lambda
În stoc: 72
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 51V – – – 14A 85 – 265V c.a. Intrare
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE700S-48
Numărul produsului DigiKey
285-1496-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE700S-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 51V 700W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere (wați)
700 W
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
86%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 11-DIP, Bloc integral
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
51V
Agenție de aprobare
CE, cULus
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
Curent - Ieșire (Max)
14A