PFE500F-48
Numărul produsului DigiKey
285-PFE500F-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE500F-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 48V – – – 10,5A 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PFE500F-48 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
86%
Pachet/cutie
Modul 17-DIP, Bloc integral
Mărime/Dimensiune
4,80" L x 2,76" l x 0,50" Î (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cULus
Tensiune - Ieșire 1
48V
Reglare linie
96mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
96mV
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,662lb (300,28g)
Curent - Ieșire (Max)
10,5A
Număr produs de bază
Putere (wați)
500 W