PAH350S48-12
Numărul produsului DigiKey
285-PAH350S48-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAH350S48-12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 350W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 29,2A 36V - 76V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PAH350S48-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
29,2A
Prod.
Putere (wați)
350 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
76V
Pachet/cutie
Modul 9-DIP, Bloc 1/2
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)