KWS10A-15
Numărul produsului DigiKey
285-2483-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KWS10A-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 700mA 85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
KWS10A-15 Modele
Putere (wați)
10 W
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
82%
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,00" l x 0,85" Î (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Reglare linie
60mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
120mV
Curent - Ieșire (Max)
700mA