KWS10A-12
Numărul produsului DigiKey
285-2482-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KWS10A-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 900mA 85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KWS10A-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
10 W
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-10°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
81%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,00" l x 0,85" Î (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
96mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
900mA