KPSA15-12
Numărul produsului DigiKey
285-KPSA15-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KPSA15-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
KPSA15-12 Modele
Putere (wați)
15 W
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
75%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,75" L x 1,77" l x 0,79" Î (69,9mm x 45,0mm x 20,1mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%