KPSA10-24
Numărul produsului DigiKey
285-KPSA10-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KPSA10-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
KPSA10-24 Modele
Putere (wați)
10 W
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
75%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 1,55" l x 0,90" Î (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%