KPSA10-12
Numărul produsului DigiKey
285-KPSA10-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KPSA10-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KPSA10-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
10 W
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
75%
Tip
Cadru deschis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 1,55" l x 0,90" Î (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, CSA, EN, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%