KMS15A-24
KMS15A-24
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
KMS15A-24
Numărul produsului DigiKey
285-2529-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KMS15A-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 625mA 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
KMS15A-24 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
85%
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,93" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
±120mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±240mV
Curent - Ieșire (Max)
625mA
Număr produs de bază
Putere (wați)
15 W