KMS15A-15
Numărul produsului DigiKey
285-2528-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KMS15A-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 1A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
KMS15A-15 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
84%
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,93" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Reglare linie
±75mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±150mV
Curent - Ieșire (Max)
1A
Număr produs de bază
Putere (wați)
15 W