KMD40-1515
Numărul produsului DigiKey
285-1762-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KMD40-1515
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 2 Uitgang 15V – – – 1,33A, 1,33A 90 – 264V c.a., 100 – 375V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KMD40-1515 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
Medical
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Intrare universală
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
81%
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 7-DIP, 5 conductori
Număr de ieșiri
2
Mărime/Dimensiune
3,50" L x 2,50" l x 1,06" Î (89,0mm x 63,5mm x 27,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 100 – 375V c.c.
Agenție de aprobare
CE, EN, IEC, UL
Tensiune - Ieșire 1
15V
Număr standard
60601-1; 60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
1%
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,618lb (280,32g)
Curent - Ieșire (Max)
1,33A, 1,33A
Număr produs de bază
Putere (wați)
40 W