KMD15-1515
Numărul produsului DigiKey
285-1760-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KMD15-1515
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 2 Uitgang 15V – – – 500mA, 500mA 90 – 264V c.a., 100 – 375V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KMD15-1515 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
Medical
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Intrare universală
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
81%
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 9-DIP, 5 conductori
Număr de ieșiri
2
Mărime/Dimensiune
2,52" L x 1,80" l x 0,93" Î (64,0mm x 45,6mm x 23,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 100 – 375V c.c.
Agenție de aprobare
CE, EN, IEC, UL
Tensiune - Ieșire 1
15V
Număr standard
60601-1; 60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
1%
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,265lb (120,2g)
Curent - Ieșire (Max)
500mA, 500mA
Număr produs de bază
Putere (wați)
15 W