IQL48025A120V-001-R
Numărul produsului DigiKey
IQL48025A120V-001-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IQL48025A120V-001-R
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Convertor magistrală intermediar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 25A 36V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IQL48025A120V-001-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
25A
Prod.
Putere (wați)
300 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Tip
Convertor magistrală intermediar
Temperatură de funcționare
-40°C – 118°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 8-DIP, Bloc 1/4
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,28" L x 1,45" l x 0,52" Î (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)