I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7C4W012A050V-0F3-R
Descriere
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5 – 28V – – – 12A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I7C4W012A050V-0F3-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
12A
Prod.
Putere (wați)
336 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Radiator, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
96%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,98" Î (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)