I7C20A-C03-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I7C20A-C03-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7C20A-C03-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I7C2W020A050V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– - c.c./c.c., Ridicare tensiune sau reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
20A
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Intrare
9V – 36V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre-ridicare
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.c./c.c., Ridicare tensiune sau reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
Putere - Ieșire
300W
Notă
Tensiune - Ieșire
8V – 24V