I7A60A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I7A60A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A60A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I7A12060A008V001R
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
i7A12060A008V-001-R i7A c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Tensiune - Ieșire
1V – 8V
Curent - Ieșire
60A
Serie
Tensiune - Intrare
9V – 18V
IC/piesă utilizată
i7A12060A008V-001-R
Putere - Ieșire
400W