I7A4W060A033V-0C3-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7A4W060A033V-0C3-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A4W060A033V-0C3-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 28V – – – 60A 18V - 60V Intrare
Categorie
Putere (wați)
1.68 kW
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
99%
Tip
Modul PoL neizolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,78" Î (36,8mm x 34,0mm x 19,8mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
60A