I7A4W033A033V-0F1-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7A4W033A033V-0F1-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A4W033A033V-0F1-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – 24V – – – 33A 18V - 60V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I7A4W033A033V-0F1-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
500 W
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Radiator, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
97%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,98" Î (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
CE, cURus, IEC
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
33A