I7A4W033A033V-003-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7A4W033A033V-003-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A4W033A033V-003-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 24V – – – 33A 18V - 60V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I7A4W033A033V-003-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
33A
Prod.
Putere (wați)
792 W
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
98%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,45" Î (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)