I7A45A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I7A45A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A45A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I7A24045A033V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
i7A24045A033V - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
45A
Tensiune - Intrare
18V – 32V
IC/piesă utilizată
i7A24045A033V
Putere - Ieșire
750W
Notă
Tensiune - Ieșire
3,6V – 18V