I7A33A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I7A33A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A33A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I7A4W033A033V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
I7A4W033A033V i7x c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
33A
Tensiune - Intrare
18V – 60V
Serie
IC/piesă utilizată
I7A4W033A033V
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
500W
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
3,3V – 24V