I7A24045A033V-0F1-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7A24045A033V-0F1-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A24045A033V-0F1-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – 18V – – – 45A 18V - 32V Intrare
Modele EDA/CAD
I7A24045A033V-0F1-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
45A
Prod.
Putere (wați)
750 W
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Radiator, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
98,5%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
32V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,98" Î (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)