I7A24045A033V-001-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7A24045A033V-001-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A24045A033V-001-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – 18V – – – 45A 18V - 32V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I7A24045A033V-001-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
45A
Prod.
Putere (wați)
750 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
98,5%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Intrare (Max)
32V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,45" Î (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)