I7A20A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I7A20A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7A20A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I7A48020A033V001R
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
i7A48020A033V-001-R i7A c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Tensiune - Ieșire
3,6V – 32V
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire
20A
Serie
Tensiune - Intrare
28V – 60V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
i7A48020A033V-001-R
Putere - Ieșire
500W