I6A4W020A033V-005-R
Numărul produsului DigiKey
285-I6A4W020A033V-005-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A4W020A033V-005-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 15V – – – 20A 9V - 53V Intrare
Modele EDA/CAD
I6A4W020A033V-005-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Prod.
Putere (wați)
250 W
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
97%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,50" Î (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)