I6A4W020A033V-003-R
Numărul produsului DigiKey
285-2669-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A4W020A033V-003-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 15V – – – 20A 9V - 53V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I6A4W020A033V-003-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Prod.
Putere (wați)
250 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
97%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc șaisprezece
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,50" Î (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)