I6A4W010A033V-0S1-R
Numărul produsului DigiKey
285-3020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A4W010A033V-0S1-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 40V – – – 10A 9V - 53V Intrare
Modele EDA/CAD
I6A4W010A033V-0S1-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Prod.
Putere (wați)
250 W
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
97,5%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 20-SIP, 18 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,45" l x 0,98" Î (33,0mm x 11,4mm x 24,8mm)